
Op zaterdag 19 december wordt de Linschotenloop georganiseerd en ook dit jaar maken we er weer een speciaal clubevenement van. We hebben een bus gecharterd die ons van het clubhuis van de Road Runners naar Linschoten brengt en uiteraard ook weer aflevert bij het clubhuis. De bus gaat meerdere keren heen en weer om de lopers en de wandelaars zo goed mogelijk te bedienen.
Het tijdschema is dan als volgt:
8:15 Vertrek wandelaars RRZ
9:00 Aankomst Linschoten, start wandelaars om plm 9:15
De bus rijdt dan terug naar Zoetermeer voor de hardlopers 10 km
10:00 Vertrek hardlopers RRZ
10:45 Aankomst Linschoten, start 10 km om 11:45
De bus rijdt dan terug naar Zoetermeer voor de hardlopers 21,1 km en 5 km
12:00 Vertrek hardlopers RRZ
12:45 Aankomst Linschoten, start 21,1 km om 13:45, start 5 km om 14:00
De bus rijdt dan om 14:30 terug naar Zoetermeer voor de hardlopers en wandelaars die klaar zijn. Vervolgens gaat deze nog een keer naar Linschoten om dan om plm 16:30 te vertrekken met de laatste wandelaars en hardlopers uit Linschoten. Uiteraard pas als de laatste lopers binnen zijn.
Verwachte aankomst clubhuis RRZ rond 17:15, waarna we de dag afsluiten met erwtensoep en een drankje.
Wandelaars kunnen tussen 8:30 en 11.00 uur starten voor de volgende afstanden: 30 km, 23 km, 16 km, 10 km, 7 km en 4 km. Let op, vanwege de verwachte starttijd rond 9:15 en de terugreis van de bus om 16:30 uur, moeten wandelaars die de 30 km gaan wandelen een inschatting maken of zij met de bus mee kunnen.
Vanaf 1 oktober start de inschrijving voor zowel het hardlopen als het wandelen op de website van de Linschotenloop. Wandelaars kunnen zich op de dag zelf nog inschrijven in de kantine van de voetbalvereniging.
De startbewijzen voor het hardlopen waren vorig jaar in no-time weg, dus wees er snel bij!
Voor de busreis en de catering na afloop vragen we een bijdrage van € 17,50 per deelnemer. Dit kun je ter plekke afrekenen aan de bar. Ga je lopen, aanmoedigen of alleen voor het erwtensoepparty na afloop, schrijf je dan in via onderstaand formulier. Geef ook aan met welke bus je mee terug wilt en geef ook aan of je erwtensoep komt eten. Er passen 55 personen in de bus, dus vol=vol!
Inschrijven kan tot en met 16 december.
